Ubezpieczenie AC i OC to jedne z najbardziej popularnych form ubezpieczenia. W związku z ich popularnością, na rynku istnieje wiele ofert związanych z tego rodzaju ubezpieczeniami. W dzisiejszym wpisie przedstawimy jak kalkulator ac/oc w Link4 może nam pomóc przy wyborze najbardziej odpowiedniej oferty.

OC/AC kalkulator w Link4 – co to jest?

Kalkulator OC/AC jest na stronie internetowej niemal każdego ubezpieczyciela. Za pomocą takiego narzędzia możesz obliczyć, ile będzie Cię kosztowała składka ubezpieczeniowa.

 

OC/AC kalkulator w Link4 – o co zostaniesz zapytany?

Kalkulator OC/AC przeznaczony jest dla osób, które mogą podchodzić do egzaminu na prawo jazdy, czyli osób pełnoletnich.

Wszystkie kalkulatory ubezpieczeń zadają podobne pytania. Głównie o model i markę pojazdu, rok produkcji, pojemność silnika i aktualny przebieg. Może paść również pytanie o cel użytkowania pojazdu oraz o jego roczny przebieg.

OC/AC kalkulator może również wymagać informacji na temat kodu pocztowego miejsca zamieszkania, koloru pojazdu, kraju w jakim samochód został zakupiony oraz w jakim kraju pojazd będzie użytkowany.

Pytania o kierowcę, również należą do standardowych procedur wyliczania składki ubezpieczenia. Mogą pojawić się pytania dotyczące liczby wyrządzonych przez Ciebie szkód, lat doświadczenia za kierownicą czy liczby lat posiadania ubezpieczenia. Także informacje na temat Twojego stanu cywilnego, liczby posiadanych dzieci czy liczby osób, które będą użytkować pojazd są istotne z punktu widzenia wyliczania składki przez kalkulator OC/AC w Link4.

OC/AC kalkulator w Link4 – o czym jeszcze należy pamiętać?

Na końcu wypełniania formularza zostaniesz poproszony o podanie danych kontaktowych – maila i numeru telefonu. Powinieneś liczyć się z tym, że te informacje zostaną wykorzystane do celów marketingowych.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (Fajne: tak - 0, nie - 0)